Po zaprezentowaniu nowego Volvo V60 Plug-In, Volvo poszło o krok dalej i opracowało koncepcyjne hybrydowe Volvo XC60 łączące w sobie silnik benzynowy z napędem elektrycznym. Auto podczas ekologicznej jazdy zużywa tylko 2,3 l na
Warszawa, 29.01.2021 r.Informacja prasowaBać się cukru w sokach czy nie? Kto nie słyszał w ostatnim czasie o konieczności ograniczania cukru w diecie? Czy jednak powinniśmy całkowicie rezygnować nawet z tego, który naturalni
Kryzys w strefie euro może doprowadzić do wzrostu deficytu środków finansowych przeznaczanych na przeciwdziałanie zmianom klimatycznym. Eksperci firmy doradczej Ernst & Young w raporcie przygotowanym na okoliczność szc
INFORMACJA PRASOWAWarszawa, 22 października 2019 r. Czy rosnąca popularność samochodów elektrycznych wpływa na proces nabywania pojazdów przez klientów?Innowacje zmieniają zachowania konsumentów – to prawda znana już od
Zakaz wprowadzania do obrotu przez producentów i hurtowników otrzymują od początku września kolejne tradycyjne żarówki – tym razem 60-watowe, za rok kolejne. Zastępujące je ekologiczne są jednak kilkan
ENERGA. Po prostu włącz – tak brzmi hasło jesiennej kampanii wizerunkowej Grupy ENERGA. W nowych spotach reklamowych ENERGA oraz nietuzinkowi aktorzy przekonują do oszczędzania prądu i korzystania z usług dostawcy najbardz
Stary telewizor przywieziony z Rosji, magnetofon szpulowy, który był prezentem na 18 urodziny czy maszyna do szycia otrzymana od babci – takie, nierzadko sentymentalne przedmioty, oddawali mieszkańcy Legnicy podczas zorg
Allegro wraz z Fundacj? Allegro All For Planet kolejny raz spróbuje wpisa? si? do Ksi?gi Guinnessa. Tym razem jako pierwsza polska firma, podejmie prób? bicia Rekordu Guinnessa na Facebooku. Dzia?ania za po?rednictwem Fac
Najciemniej pod latarnią – polski sposób na powszechną infrastrukturę ładowarek dla samochodów elektrycznychInfrastruktura techniczna jest wg wielu specjalistów branży samochodowej tzw. wąskim gardłem w upowszechnianiu sam
Nawet w co drugim mieszkaniu ogrzewanym piecem węglowym, w którym doszło do zaczadzenia, domownicy spalali śmieci. Powstająca w ten sposób mokra sadza osiada na kominie, powodując, niebezpieczne dla użytkownik&oacut